MCPOLSKA.PL SP. Z O. O. SP. K jest firmą rodzinną, produkcyjno-handlową z 20- letnim doświadczeniem w sektorach:

PRZEMYSŁOWYM

Naszymi Klientami od lat są m.in. międzynarodowe koncerny z branży automotive, przemysłu energetycznego, przemysłu ciężkiego..

MEDYCZNYM

Jesteśmy Liderem szybkiej sporobójczej dezynfekcji wysokiego poziomu i sterylizacji plazmowej.
Naszymi klientami są m.in. zarówno szpitale państwowe, jak i prywatne w Polsce.

Wiedza i doświadczenie

Połączenie naszej fachowej wiedzy z sektora przemysłowego i medycznego zaowocowało powstaniem naszej marki NANOCLEAN®.
Od kilku lat zapewniamy fachowe doradztwo w sektorze KLIMATYZACYJNO – WENTYLACYJNYM z zakresu chemii profesjonalnej,
współpracując z najlepszymi hurtowniami i serwisami klimatyzacyjnymi na terenie całej Polski.

Jesteśmy liderem dezynfekcji klimatyzacji, a nasza marka NANOCLEAN AIR otrzymała różne wyróżnienia m.in. LAUR EXPERTA 2019 i 2020 , Produkt Roku 2019, 2020 w czasopiśmie autoEXPERT, Produkt Roku 2015 czasopisma Inżynieria i Utrzymanie Ruchu.

MCPOLSKA.PL i NANOCLEAN® AIR

Jako JEDYNI NA RYNKU oferujemy gamę produktów, które czyszczą, odgrzybiają i dezynfekują układy klimatyzacji i wentylacji HVAC o pełnym spektrum działania, czyli usuwają wszystkie wirusy, bakterie, grzyby, prątki, spory w czasie 15 minut w jednym procesie (1 produkt).

Oferujemy skuteczne, szybkie i najbezpieczniejsze metody czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji elementów instalacji HVAC w pojazdach i budynkach.

Dezynfekcja wnętrz metodą zamgławiania suchą mgłą NANOCLEAN® jest szybka – czas kontaktu 15 minut, skuteczna i bezpieczna dla wszystkich powierzchni bez ryzyka uszkodzenia, bez potrzeby natrysku i bez potrzeby wycierania.

Bezpieczeństwo i skuteczność

Metody dezynfekcji NANOCLEAN® AIR pozwalają na bezpieczne użytkowanie klimatyzacji bez ryzyka zakażeń i alergii.

Efektem jest czyste powietrze w aucie, jak i w pomieszczeniach, aby TWOJ KLIENT mógł poczuć się bezpiecznie w świeżo zdezynfekowanym aucie, czy biurze po serwisie.

Rozwiązania NANOCLEAN® AIR dają pewność, komfort i są cenione zarówno przez największe światowe korporacje, jak i klientów indywidualnych, co zostało potwierdzone referencjami.

Zapewniamy stałe doradztwo, wsparcie techniczne, szkolenia i najwyższą jakość produktów. Gwarantujemy szybką obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. W pełni zaangażowani w synergii służymy klientom.

Jeśli Twoim problemem jest:

 1. Brak skuteczności w czyszczeniu, odgrzybianiu i dezynfekcji klimatyzacji skutkujące reklamacjami klientów odnośnie przykrych zapachów po wykonanym procesie odgrzybiania klimatyzacji lub efekt czyszczenia
  i dezynfekcji jest krótkotrwały, tracisz czas na ponowny proces lub tracisz klienta, który szuka skutecznego rozwiązania w innym serwisie.
 2. Chcesz obniżyć wysokie koszty dezynfekcji, myślisz aby zamienić drogie, mniej skuteczne preparaty na coś skutecznego w przystępnej cenie?
 3. Martwi Cię czasochłonny proces, długi czas operacji i utrudnione dojście do parownika?
 4. Zauważyłeś niską trwałość urządzeń do czyszczenia parowników
  (lance się niszczą, ozonatory się psują)?
 5. Używane prywatnie przez Ciebie lub w Twoim warsztacie aerozole
  i pianki są mało wydajne?
 6. Problemem są niewyszkoleni mechanicy, czy serwisanci?
 7. Zależy Tobie na bezpiecznej pracy serwisantów bez podrażnień i alergii?

Zostań Partnerem

Kontakt